Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
alfa-lingua.jpg, 7,7kB

Kalendář

2010-0
Info
Zbraslavské noviny 02/2010 v prodeji
zemlik, zdroj: http://www.mc-zbraslav.cz/

Od pátku 5.2. jsou v prodeji Zbraslavské noviny. Najdete v nich příspěvky o sněhové kalamitě, přílohu s kontakty na lékaře na Zbraslavi či informace o akcích.
------------------------------------------
Od březnového čísla byste měli v ZN nalézt novou rubriku PŘEDVOLEBNÍ JARMARK
Tak se jmenuje nová rubrika Zbraslavských novin. Redakce se rozhodla vyhradit politickým komentářům, polemikám a článkům, jejichž obsah vyhodnotili autoři nebo redakční rada jako předvolební agitaci, v každém čísle maximálně jednu stránku. Přispívat mohou politické strany a uskupení, jednotlivci i občané. Rozsah jednoho příspěvku by neměl překročit 2000 znaků včetně mezer (MS Word-nástroje-počet slov), delší texty budou zveřejněny pouze v této délce. Příspěvky budou otiskovány v pořadí, v jakém dojdou do redakce (elektronicky na noviny@mc-zbraslav.cz nebo přes podatelnu MČ Praha – Zbraslav, obálku prosím označte „Předvolební jarmark“), rozhodující je datum a čas. V případě převisu budou příspěvky zveřejněny podle došlého pořadí v následujícím/následujících číslech. V jednom čísle bude od jednoho autora zveřejněn vždy pouze jeden příspěvek. Uzávěrka každého čísla je do 15. předcházejícího měsíce (pro březnové číslo prodloužena do 20. 2.). Redakce si vyhrazuje právo nezveřejnit příspěvky obsahující urážky, osobní napadání nebo vulgarity, a dále příspěvky anonymní nebo bez zpětného kontaktu.
Předvolební kampani bude věnována i zvláštní příloha ZN, kde dostane každý kandidující subjekt prostor pro vlastní prezentaci (půl tiskové strany). Termín uzávěrky bude zveřejněn v dostatečném předstihu tak, aby příloha vyšla v čísle těsně před podzimními volbami do místních zastupitelstev.

Za redakci ZN Tereza Kůstková
http://www.mc-zbraslav.cz/nova-rubrika-zbraslavskych-novin.html

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí