Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
alfa-lingua.jpg, 7,7kB

Kalendář

2010-0
Článek


Oznámení
Soutěž na nové logo pro Zbraslav.Info i soutěž na zlepšení stránek Zbraslav.info k 31.7.2010 skončila. Redakce Zbraslav.info děkujeme všem účastníkům. Výherce i čtenáře budeme průběžně informovat během měsíce srpna.

11.6.2010
Vážení čtenáři,
rozhodnutím redakční rady ze dne 11.6.2010 byly obě soutěže na nové logo a na zlepšovací návrhy pro nový web prodlouženy do 31.7.2010. Chceme tak dát šanci i těm, kteří nám ještě nestihli zaslat svoje návrhy. Během měsíce července a srpna spustíme nový web, který budeme průběžně testovat, abyste od letošního září mohli plně využívat všechny jeho možnosti. Doufáme, že se vám bude nový web líbit. Pokud nám ještě chcete zaslat návrh na logo, svoje návrhy ohledně stránek nebo připomínky k obsahu či grafice, které bychom mohli použít při tvorbě nového webu, použijte náš e-mail info@zbraslav.info.
Vaše redakce-------------------------------------------
1.5.2010
Vážení čtenáři a uživatelé našeho serveru,
rozhodli jsme se připravit pro vás novou podobu našeho webu, protože starý web již přestal stačit současným požadavkům. Protože nový web bude slouužit především vám, budeme rádi když nám na náš e-mail info@zbraslav.info pošlete návrh, které věci byste na našich stránkách změnili nebo co na nich postrádáte a co byste rádi našli na stránkách nových. Jakožto uživatelé našeho serveru sami víte nejlépe, které věci je třeba na našich stránkách zlepšit a proto se těšíme na vaše podněty. Abychom odměnili snahu těch, kdo nám s výstavbou nového webu pomůžou, rozhodli jsme se zařadit všechny přispěvatele do slosování o 10 cen - reklamních předmětů našeho sdružení.

Dále jsme se rozhodli vypsat soutěž na nové logo, které by mělo být modernější a zapamatovatelnější. Je to také proto, že máme Místním úřadem odsouhlasen k používání starý znak Zbraslavi a k užívání nového znaku zatím nemáme souhlas, navíc tento nový znak ještě nebyl odsouhlasen příslušnou komisí. Nechceme měnit logo při každé změně znaku naší městské části a proto budeme rádi, když nám zašlete svoje návrhy loga.

Informace o obou soutěžích naleznete na následujících adresách: http://zbraslav.info/soutez-stranky.jpg a http://zbraslav.info/soutez-logo.jpg

Těšíme se, že se vám bude nový web líbit a že v něm naleznete ještě více informací, aktualit a článků, které vám poskytnou lepší přehled o akcích a dění, pořádaných na Zbraslavi a v jejím okolí.

Vaše Občanské sdružení Zbraslav.info.(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí