Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
euin.jpg, 9,9kB

Kalendář

2010-0
Článek

SPORTOVNÍ DEN PRO DĚTI - nově FOTOGALERIE!!

V sobotu 12.6.2010 se pro děti uskutečnil na hřišti SK Zbraslav Sportovní den.
Nejprve proběhlo vyhodnocení fotbalového družstva MINI 8 (ročníky 2001 a mladší), kteří postoupili z I.A třídy do pražského přeboru bez ztráty bodu (skóre 169/24). Jako nejlepší střelec byl vyhodnocen Adam Gabriel s 98 brankami.
Od 14 hodin děti mohly soutěžit ve volejbale, nohejbale, fotbale, ping-pongu, přeskocích, hodu míčkem na dálku a na terč, střelbě balónem na přesnost, skákání přes švihadlo či pozemním hokeji. Také děti soutěžily o namalování nejhezčího obrázku křídami na beton.
Počasí se vydařilo a tak si mohly děti kromě soutěžních disciplín vyzkoušet i klouzání po mokré plachtě nebo se osvěžit studenou sprchou, která všem zpříjemňovala horký den. O osvěžení se také postaral pořadatel občerstvením pro všechny zúčastněné, které bylo zdarma. Účastníci si tak mohli nabídnout ovoce, ovocné čokoládové fondue, párky, karbanátky, hranolky či různé cukrovinky. K pití byla pro všechny limonáda.
Bohaté ceny udělaly radost všem soutěžícím, jako ceny do turnaje bylo věnováno například 20 balónů, potřeby na tenis a ping-pong, trička, ovoce, žvýkačky a lentilky.
Celé akce se zúčastnilo přibližně 200 dětí a návštěvníci se na hřiště dostavovali až do večera.

Pro zájemce o fotbalový trénink dětí uvádíme, že vstup dětí do fotbalového družstva je možný kdykoliv po celý rok. Kontaktní osoba: pan Adámek, tel. 723 388 100.

Organizátoři dětského dne děkují:
MÚ Praha Zbraslav za podporu
SK Zbraslav za pronájem areálu
Zbraslavské firmě WITT
ostatním sponzorům
Poděkování:
panu Hánělovi za laskavé poskytnutí fotografií z akce
panu Adámkovi za poskytnutí naprosto vyčerpávajících informací o celé akci
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí