Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
hyundai.jpg, 6,9kB

Kalendář

2010-0
Článek

Czech Bigman 2010


V souvislosti s pořádáním mezinárodního závodu světové série World Triathlete v dlouhém triatlonu Czech Bigman 2010 v neděli 4. července 2010 dojde k některým dopravním omezením na komunikacích hl. m. Prahy Pro zajištění bezpečnosti provozu i závodníků je totiž povolena uzavírka na trase cyklistické části závodu.
Jedná se o uzavírku ulice Strakonické ve směru do centra v úseku hranice Prahy – přemostění do Malé Chuchle v době od 7.40 do 18.00 hodin. Objížďka je vedena přes Zbraslav po trase Na Baních, Elišky Přemyslovny, Zbraslavské náměstí, Žitavského na most Závodu míru a dále Komořanskou buď do centra nebo na Jižní spojku.
Pro dopravní obsluhu Radotína je navržena objížďka ze Zbraslavského náměstí po trase U Národní galerie, K Přehradám, Strakonická, Lahovický most, Výpadová, Vrážská, Radotínská.
Po zkušenostech z předchozích ročníků lze ovšem předpokládat dopravní komplikace při průjezdu Zbraslaví, doporučuje se proto všem řidičům jedoucím směrem do Prahy po Strakonické zvolit jinou trasu například z Mníšku pod Brdy přes Řevnice a Černošice, ve směru od Slap pak trasu přes Davli, Jílové u Prahy a Jesenici. 
Dopravní opatření se dotknou i městské hromadné dopravy – mimo provoz budou dvě autobusové zastávky ve směru do centra – Lahovičky a Dostihová. Linky jedoucí přes Zbraslav budou posíleny.
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí