Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
jes.jpg, 6,4kB

Kalendář

2010-0
Článek

Jezdíte rádi na in-linech a už vás nebaví pořád jezdit po těch samých místech?? V sobotu 24.července od 8 hodin se opět otevře pro bruslaře dostavěný úsek ještě nevyužitého dálničního obchvatu.

23.7.2010

Inlajnisté si opět zajezdí na dálniciMezi Vestcem a tunelem na Lahovický most budou moci jet i za umělého osvětlení

VESTEC Pětikilometrový úsek nového, motoristy zatím nevyužívaného dálničního obchvatu Prahy bude v sobotu 24. července opět patřit vyznavačům jízdy na kolečkových bruslích.

„Vyzkoušet si jízdu po nenarušeném povrchu dálnice mezi Vestcem a tunelem na Lahovický most mohou inlajnisté i v noci při závodu za umělého osvětlení,“ uvedla mediální zástupkyně organizátorů Zdenka Štrauchová. V červnu využily šance zajezdit si u Vestce tisíce in-line bruslařů. Úspěch akce proto přiměl zřizovatele stavby, společnost Skanska, ji opět o měsíc později zopakovat. Tentokrát ale podle pořadatelů z agentury Sportgroup.cz nepůjde o sérii závodů započítaných do soutěže Českomoravského poháru, ale především o akci pro veřejnost. „Na rozdíl od minula také rozšíříme nabídku občerstvení a novinkou bude i možnost zúčastnit se závodu za umělého osvětlení,“ řekla Zdenka Štrauchová.

Dálnice bude otevřená již od 8.00 hodin. Večerní závod startuje pro všechny věkové kategorie jednotně ve 22.00, a pojede se na deset kilometrů.

Organizátoři slibují i bohatý doprovodný program se spoustou zábavy a hudby
„Chceme příchozím nabídnout i možnost něco nového se na bruslích naučit. Nebude zde proto chybět ani škola bruslení a brzdění a exhibice,“ dodal Martin Dvořák z firmy Sportgroup.cz.

Přístup na Pražský okruh bude u ústí tunelu u Točné.

Zájemci si mohou brusle na místě vypůjčit.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - Praha
13. července 2010 0:00

HLEDÁME REPORTÉRY NA TUTO AKCI!! Pokud se zúčastníte projížďky na in-linech po dálnici a budete mít s sebou mobil, kameru nebo foťák, uveřejníme vám vaše fotky nebo video (s vaším jménem nebo anonymně, podle vašeho přání) na našich stránkách!! Pokud chcete, můžete nám poslat i článek o akci. Kontakt na redakci: 775 200 405 nebo info@zbraslav.info


Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, můžete si virtuálně projet nový úsek alespoň díky videu, uveřejněnému na http://ekonomika.idnes.cz:

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí