Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
antonio.jpg, 10kB

Kalendář

2010-0
Článek

Pozvánka na PYRO MUSIC LASER FEST 2010

Již loni si mohli nejen obyvatelé Prahy vychutnat téměř umělecké dílo - Pyro Music Lase Fest 2009. Byla to show, která spojila lasery a ohňostroj v jedno úžasné představení. Letos na tuto akci navazuje PYRO MUSIC LASER FEST 2010, který se uskuteční v pátek 27.srpna - úžasný festival ohňostrojů, světel, laserů a hudby. Celý festival se uskuteční pod širým nebem na závodišti v Praze - Velké Chuchli. Jako dopravu doporučuje pořadatel akce vlakové spojení, které se nejvíce osvědčilo všem návštěvníkům i loni, kteří se tak včas dostali na akci.
Již od časného odpoledne zahrají kapely KRYŠTOF, XINDL X, AIRFARE a DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND a poté od 21 hodin začne vlastní PYRO MUSIC LASER Show, v přestávkách doplňované působivým bubnováním. I letos se mohou účastníci akce těšit na hru světel a barev, které vykreslí lasery a na barevnou krásu ohňostrojů, které potěší velké i malé diváky.


TISKOVÁ ZPRÁVA
PYRO MUSIC LASER FEST - Kapela KRYŠTOF bude u toho!

Na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli se 27. srpna, od 14 hod., koná druhý ročník unikátního festivalu Pyro Music Laser Fest. Nevídanou skladbu laserových efektů, ohňostroje a filmových melodií, kterou doprovodí pestrý kulturní program, předvedou pyrotechnici z FLASH Barrandov SFX – vítězové ohňostrojového festivalu 2008 v Cannes a světová špička ve svém oboru.
Pyro Music Laser Fest je příjemnou možností, jak se velkolepě rozloučit s letními prázdninami. Pyrotechnické a laserové show totiž předchází bohatý program pro celou rodinu. Na závodišti vystoupí kapela KRYŠTOF, XINDL X, AIRFARE a DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND.
Atmosféru festivalu dokreslí bubnování Tam Tam Orchestry v přestávkách mezi jednotlivými ohňostroji. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek, hry a soutěže. V areálu budou také stánky s občerstvením. Hlavním mediálním partnerem je Evropa 2.

Cena vstupenek je od 290,- korun. K zakoupení v síti Ticketpro. V den konání akce přímo na závodišti ve Velké Chuchli. Více na www.jvsgroup.cz nebo www.ticketpro.cz.

Kontakt pro bližší informace:

Markéta Feniková
Marketing Manager

JVS Group, s.r.o., Türkova 5B, 149 00 Praha 4
gsm: +420 739 285 252
email:fenikova@jvsgroup.cz


PROGRAM:
14:00 začátek akce
15:00 otevření areálu
16:00 Airfare
17:00 Kryštof
18:20 Děda Mládek Illegal Band
19:35 Xindl X
21:00 START PYRO LASER LIGHTS
TAM TAM ORCHESTRALoňskou akci PyroMusicLaserGame 2009 si můžete připomenout díky fotogaleriím p.Marka Göllnera a p.Tomáše Chlibce, které naleznete na následujících adresách:

http://picasaweb.google.cz/113838135060023311204/PYROGAME2009
http://www.tomas.in/galerie/pyrogames09
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí