Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
uzemlicku.jpg, 7,5kB

Kalendář

2010-0
Článek

Auta se čelně střetla u přehrady Vrané


Střet dvou osobních vozů u Vranské přehrady kousek za Prahou ve směru na Slapy si vyžádal tři zranění. Čtyřiatřicetiletého těžce zraněného muže odvezl vrtulník do fakultní nemocnice Motol, kde nyní bojuje o život. Další dva, muž a žena skončili jen s lehkými zraněními.

Dvě osobní auta se srazila u obce Měchenice před půl desátou. Posádka červeného fordu pravděpodobně nezvládla řízení a srazila se čelně s protijedoucí fabií.
"Řidič červeného vozu skončil v kritickém stavu a byl pro něj přivolán vrtulník," uvedla mluvčí mluvčí policie Praha-venkov Štěpánka Zatloukalová. Prvotní informace hovořily dokonce o tom, že si srážka vyžádala mrtvého, to se ale nepotvrdilo.
"Na místo byl přivolán vrtulník záchranné služby, který krátce po 11. hodině odvezl těžce zraněného do nemocnice," sdělila iDNES.cz mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková. Třiadvacetiletý muž nyní podle jejích slov bojuje s mnohočetnými zraněními v pražském Motole o život. Další dva zranění, muž a žena, byli s lehkými až středně těžkými zraněními také odvezeni do nemocnice.

Silnice ve směru na Slapy byla ještě v poledne zcela uzavřena. Policie doporučovala vyhnout se místu nehody po objízdných trasách. "Pro ty, kteří jedou směrem od Prahy, doporučujeme zahnout u obce Dolní Břežany. Ti, co naopak pojedou od Slap, by měli odbočit už před Davlí," popsala dopravní situaci Zatloukalová. Na místě havárie se tvořily až tříkilometrové kolony. Odstranění škod bude trvat podle mluvčí policie několik hodin.

http://zpravy.idnes.cz, 3. srpna 2010
http://zpravy.idnes.cz/auta-se-celne-stretla-u-prehrady-vrane-tezce-zraneny-bojuje-o-zivot-1p0-/krimi.asp?c=A100803_104700_krimi_ttt
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí