Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
caklub.jpg, 12kB

Kalendář

2010-0
Článek

VEJVODOVA ZBRASLAV, 24. – 26.09.2010


Srdečně Vás zveme na Zbraslav, na jubilejní XV. ročník mezinárodního festivalu malých dechových orchestrů, který se koná na počest významného rodáka pod záštitou hlavního města Prahy a za organizační a finanční podpory Městské části Zbraslav. Pověřeným pořadatelem je Or-fea Praha, festivalová a organizační kancelář ve spolupráci se Zbraslavskou kulturní společností a syny Jaromíra Vejvody.

Festival začne v pátek v 16 hodin v parku ve Slunečním městě a pokračovat bude od 18.30 až do večera na Zbraslavském náměstí ve festivalovém stanu. V sobotu bude již od 9 hodin v Divadle Jiřího Srnce soutěž orchestrů a od 10 hodin na Zbraslavském náměstí veřejná vystoupení zúčastněných orchestrů. Ve 14 hodin poté začne mažoretková show a v 15.60 projde z ulice U Národní galerie na náměstí průvod dechovek a mažoretek. Po průvodu bude následovat ještě koncert VEJVODOVY KAPELY a festivalová veselice. V neděli v 10 hodin začne matiné, které skončí v 11.30 koncertem kapely ze Švýcarska.

Celý program je ke stažení ZDE

V souvislosti s festivalem bude na Zbraslavi omezení dopravy, informace naleznete na adrese: http://www.mc-zbraslav.cz/co-se-prave-deje/dopravni-omezeni/
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí