Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
alfa-lingua.jpg, 7,7kB

Kalendář

2003-0
Info
35 tisíc za telefon z Matrixu do dětského domova na Zbraslav !
Cenová válka mezi dražiteli mobilního telefonu Samsung, který si zahrál ve filmu Matrix Reloaded, vyvrcholila strhujícím finále. Výherce po dramatické bitvě vydražil exkluzivní mobil za 35 tisíc korun. Výtěžek půjde ve prospěch Dětského domova v Praze – Zbraslavi.

Dnes v devět hodin začala cenová válka o přístroj, který se objevil v druhém díle kultovního snímku Matrix Reloaded. Jde o jedinou legální možnost, jak si jej pořídit přímo v České republice. Vítěz aukce navíc získá dvě vstupenky na stejnojmenný film. Mobil nakonec získal Petr Syrovátka za 35 111 korun.

Samsung Matrix Phone sice nefunguje v sítích GSM, pouze CDMA, ale přesto stojí za to ho doma mít. Jeho role ve filmu z něj činí zajímavý a velmi žádaný sběratelský předmět. Samsung vyrobil jenom limitovaný počet těchto telefonů; každý kus má své sériové číslo. V USA je Matrix Phone beznadějně vyprodaný a stejně tak v Asii je telefon podpultovým zbožím.

Aukce měla probíhat do 16:00, ale protáhla se díky napínavému závěru až do půl páté. Aukce totiž končí až tehdy, pokud na poslední nabídku do tří minut nikdo nezareaguje. Pokud tedy vložíte svoji nabídku v 15:58, na kterou již nikdo nezareaguje, aukce skončí v 16:01. Pokud byla vyvolávací cena 500 korun (oficiální cena v USA je přibližně 15 tisíc korun).

Výtěžek aukce věnujeme Dětskému domovu pro děti ve věku do tří let v Praze – Zbraslavi. Nejvyšší nabídky a průběh aukce najdete na www.mobil.cz.
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí