Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
autoskola.jpg, 11kB

Kalendář

2006-1
Info
ČSSD představuje kandidátku
Vážení občané, právě jste otevřeli zbraslavské infostránky, kde se vám představují jednotlivé politické strany a hnutí do nadcházejících komunálních voleb na Zbraslavi. Každá kandidující strana se snaží oslovit co největší počet voličů a ucházet se o jejich přízeň pro získání maximálního počtu mandátů. Kritéria bývají nekompromisní, originalita, nápad, osobnost kandidáta, jeho profesionalita, zkušenosti, mravní odpovědnost, to je jenom část toho, čím by měl každý kandidát disponovat. Bezesporu k těmto kritériím patří i propracovaný volební program.
Česká strana sociálně demokratická nastavila volební program tak, aby se život na Zbraslavi a v jeho blízkém okolí pro nadcházející čtyři roky zlepšoval, nejenom v oblasti životního prostředí, bezpečnosti, ale i v celkovém rozvoji města.
Při bilancování stávajícího volebního období se dá konstatovat, že se podařilo iniciovat výstavbu Domu s pečovatelskou službou, což bylo i jedním z bodů volebního programu ČSSD. Je trochu s podivem, že někteří píší „Byl postaven a uveden do plného provozu Dům s pečovatelskou službou“ a opomíjejí uveřejnit, vám občanům, ty nejdůležitější fakta. Koho byl vůbec prvotní nápad postavit takový dům na Zbraslavi a kdo jednal a zasloužil se o potřebné finanční prostředky z jednotlivých orgánů státní správy i samosprávy. Toto zjištění nechám vám na posouzení.
Vážení občané, na dalších stránkách se seznámíte s volebním programem, jednotlivými kandidáty a jejich písemnými příspěvky. Na závěr vás chci oslovit, abyste přišli k volbám a zvolili si ty nejlepší z nejlepších kandidátů do zastupitelstva městské části Zbraslav.
Volební prezentaci ČSSD Zbraslav naleznete na http://zbraslav.info/cssd.

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí