Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
elektro-opravy.jpg, 7,9kB

Kalendář

2006-1
Info
Zbraslavské noviny 10/2006
Zbraslavske novinyDnes vycházejí říjnové Zbraslavské noviny. Děje se tak pravidelně každý první pátek v měsíci, takže nejde o žádnou mimořádnou událost. Za zmínku ale jistě stojí, že mají rekordní rozsah 28 stran. To proto, že jejich součástí je obsáhlá volební příloha. Každá z kandidujících stran dostala prostor jedné tiskové strany, aby prezentovala svůj názor, program, představy či kritiku. Plochu dostali i kandidáti na senátora a obyvatelé Zbraslavi kandidující do ZHMP.
Odpovědně mohu prohlásit, že žádný materiál nebyl jakkoli upraven a žádná strana neměla sebemenší problém - pokud si ho nezpůsobila sama nerespektováním měsíc dopředu vydaných detailních pokynů - se svou volební prezentací.
Redakční rada Zbraslavských novin neumožnila nikomu jinou neplacenou předvolební agitaci, a tak se Zbraslavské noviny mohou směle postavit kritice jiných radničních tisků, prezentované dnes na www.idnes.cz. Přeji příjemné a poučné čtení a schválně porovnejte Zbraslavské noviny s jinými místními tisky.

Elektronická podoba Zbraslavských novin je s týdenním předstihem v plné verzi k dispozici na internetových stránkách www.zbraslavskenoviny.cz, aby si nabídku kandidujících stran mohli prohlédnout i ti, kteří si Zbraslavské noviny nezakoupili.

Karel Tejkal,
předseda redakční rady Zbraslavských novin a kandidát do místního zastupitelstva za kandidátku číslo 7, Zbraslavské sdružení nezávislých kandidátů „SNK Evropští demokraté“.

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí