Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
ucto.jpg, 9,7kB

Kalendář

2006-1
Info
Reakce na reakci
Flower GartenMilá paní Polová,
děkujeme, že se Markétce ve vaší školce, kam docházela na tři dopoledne v týdnu, líbilo. Měla moc ráda Angeline, Stacey i Emmu. Také nám byly paní učitelky velmi příjemné a dodnes obdivujeme nasazení, s nímž dokázaly školku samy nejen zajišťovat výchovně, ale také organizačně a administrativně, když vám na ni zřejmě nezbýval čas.
Je mi líto, že máte pocit opisování z mé strany, to jistě nebylo mým záměrem. Naopak, chtěla jsem své postřehy z posledních sedmi let, kdy mé děti docházely do různých anglických školek v Praze, využít k tomu, abych konečně vytvořila školku takovou, jakou já považuji za nejlepší pro děti své i jiných rodičů. Zajisté mi k tomu pomáhají i mé zkušenosti získané při výchově našich šesti dětí a mé patnáctileté zkušenosti "jazykářské".
Na rozdíl od vás se své školce věnuji celodenně, abych udržela vysokou úroveň práce učitelů s dětmi. Také na rozdíl od vás využíváme systému "total immersion", tedy bych ani svoji školku s tou vaší, s částečně českým programem, nesrovnávala.
Věřím, že díky našemu každodennímu úsilí navážeme na velice úspěšný začátek naší školky a dokážeme udržet vysoký standard, který jsme nasadili hned v úvodu. Už teď se radujeme, když se k nám děti těší a rodiče jsou spokojeni. Ptáme se na názory rodičů, takže naše školka se určitě ubírá směrem, který vyhovuje spíše rodičům a dětem než aby kohokoli kopíroval.
Pokud byste se chtěla přesvědčit o tom, že naše školka skutečně je osobitá a originální, přijeďte se k nám podívat. Ráda vám předvedu své dílo, na které jsem myslím právem hrdá.
Přeji vám úspěch ve vašem dalším podnikání, hodně štěstí v osobním životě a vůbec hezký zbytek tohoto tak nádherně barevného podzimu.
Lenka Fořtová
FlowerGarten Preschool
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí