Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
foto-video.jpg, 10kB

Kalendář

2006-1
Info
Koalici na Zbraslavi bude nadále tvořit ODS a SNK
Deset zvolených zastupitelů za Občanskou demokratickou stranu a Sdružení nezávislých kandidátů – Evropští demokraté podepsalo koaliční smlouvu, ve které se dohodli na další spolupráci, tak, jak to obě strany předem deklarovaly ve volební kampani i bezprostředně po oznámení výsledků voleb.
Přestože ani v minulosti nebyly na zastupitelstvu zamítnuty žádné návrhy jen proto, že je předkládal reprezentant opozice, je jedním z bodů koaliční smlouvy i prohlášení, že: „Obě strany se zavazují, že podpoří smysluplné a realizovatelné návrhy a koncepty řešení prospívající Městské části Praha – Zbraslav, bez ohledu na skutečnost, zda jsou jejich autory členové koaličních subjektů či ostatních volebních uskupení v zastupitelstvu městské části a nebo kdokoli jiný.
Stejně jako v minulém volebním období bude funkce předsedy Kontrolního výboru nabídnuta zastupiteli opozice a návrh bude koaličními zastupiteli respektován.
Na základě podepsané dohody bude na zasedání zastupitelstva 22. listopadu na starostkou Zbraslavi navržena Mgr. Ranata Hůrková (ODS) a na její zástupce Filip Toušek (SNK ED) a Ing. Petr Valenta (ODS).

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí