Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
bbkurzy.jpg, 6,8kB

Kalendář

2006-1
Článek

Dobré dopoledne,  Tomáši,

 

oceňuji, že jste mi svůj článek poslal v předstihu, a tak mohu věcně a rád zareagovat:

 

a)      Vámi kritizované texty jsem dnes dopoledne nechat z webu www.zbraslavskenoviny.cz odstranit. Vnímejte to jako můj příspěvek k uklidnění nesmyslně vyhrocené povolební situace na Zbraslavi a okolí.

b)      Těší mě, že jste až do 15. 10. netušil, kdo stránky www.zbraslavskenoviny.cz vlastní a provozuje. Slibuji, že i v budoucnu půjde jen o interaktivní podporu oblíbeného tištěného média Zbraslavské noviny, pokud o to bude mít vedení radnice zájem.

c)      I proto – bude-li zájem o další existenci tohoto webu – vznikne rubrika „Nevyšlo v novinách“, kde bych rád v plném znění a s vysvětlením prezentoval texty, které z jakéhokoli důvodu redakční rada nezařadila do Zbraslavských novin.

d)      Váš apel k mému rozhodnutí vyústit ve tři výše uvedené body. Ale pro jistotu to shrnu, rozhodl jsem se, že chci dál co nejlépe provozovat web www.zbraslavskenoviny.cz a pokračovat dále ve funkci „šéfredaktora“ Zbraslavských novin, bude-li o to zájem.

 

A douška závěrem. Propagace naší kandidátky na stránkách www.zbraslavskenoviny.cz se objevila v pondělí před volbami, jako přímá reakce na taktéž nikoli 100% korektní kampaň jiných na Zbraslavi kandidujících stran. Někdo využil webové stránky, jiní použili bez souhlasu oficiální plakátovací plochy radnice či znak městské části, další svévolně upravovali ilegálně vylepené plakáty třetích. Ale nechme kanál zavřený. Jak jsem začal, nechci dále eskalovat situaci, a proto jsem vámi kritizované texty odstranil. Věřím, že si i v budoucnu podaří všechny problémy v zastupitelstvu a na Zbraslavi řešit podobně věcně,  klidně a operativně.

 

Karel Tejkal,

provozovatel www.zbraslavskenoviny.cz, předseda redakční rady Zbraslavských novin a zastupitel MČ Praha – Zbraslav.

 

PS: Třeba domenu www.aularegia.cz, kterou též vlastním, mě ani na vteřinu nenapadlo využít proti sdružení, které se jmenuje stejně a na Zbraslavi je poměrně politicky aktivní.  

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí