Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
kova.jpg, 8,2kB

Kalendář

2006-1
Info
Parkování na Zbraslavi
Tak nám dnes proběhly třídní schůzky ve škole v dolní části Zbraslavi (Hauptova). Také to tam podle toho vypadalo s parkováním. Všude plno až na jedno místo (zákaz zastavení) v ulici U lékárny naproti poště. Je zajímavé, že motorizovaná hlídka Městské policie, která má na starosti celý okrsek Prahy 16 (podle slov operačního MP z Prahy 5, nemají na starosti jen Zbraslav), jsou s neomylnou přesností vždy na místě a rozdávájí lístečky za stěrače! Zákaz zastavení v této ulici již bylo několikrat propíráno v diskusi na těchto stránkách! Chápu,že Hlídka MP dbá na to "abychom dodržovali stritkně zákon" ale troška tolerance při již zmíněných schůzkách z nedostatku parkovacích míst, by prospělo jak k upevnění důvěry a lepších vztahů s MP a ne k nesnášenlivosti, ignoraci a nedůvěře občanů k vykonávání služby Městské policie.
Doufám,že se touto problematikou Parkování na Zbraslavi bude někdo zabývat a nebo budem přispívat "nesmyslně" do městské kasy, poněvadž "zákon je zákon" a TY občane PLAŤ !!! Aby "TI NAHOŘE" měli co rozkrást!
Připadá mi, že mzda nebo odměny Městské police se odvíjí podle počtu udělených pokut (kdo mi to vyvrátí)? Přístup a arogance MP k řešení těchto přestupků to jen potvrzuje!
S pozdravem František Chmel

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí