Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
bbkurzy.jpg, 6,8kB

Kalendář

2007-0
Info
Neustále znečištěná ulice Na Baních
Patří Baně do hlavního města a nebo jsou vesnicí?
Již několik měsíců se s železnou pravidelností při každém dešti potýkají všichni motoristé na Baních se skutečností, že se do centra musíme prakticky probrodit několika centimetrovou vrstvou bahna v ulici Na Baních. Pokaždé, když jenom trochu zaprší se stává komunikace téměř neprůjezdnou a my – Baňáci- máme dvě varianty a sice buď vyrazit vrchem a ztratit tak 10 minut a najet navíc 6 km a nebo projet a následně investovat 99,- Kč do umytí vozu u nejbližší pumpy a ztratit minut minimálně 15.
Je až s podivem, že správa a vedení naší městské části se tomuto neustálému porušování zákona o komunikacích na svém území staví, jako by se jich to netýkalo. V listopadu jsem několikráte telefonicky jednal s vedoucím odboru panem Vackem, který sice projevil snahu, nicméně s nulovým výsledkem. V prosinci jsem pak investoval dalších 30 minut do rozhovoru s naší novou starostkou paní Hůrkovou na toto téma s výsledkem bohužel stejným. Do jisté míry tomu již napovídalo rozloučení ze strany paní starostky se slovy: „Děkuji Vám, pěkně jsme si popovídali“. Nicméně já jsem přeci jenom doufal v její angažmá v této věci.
No a leden začal přesně tak jak skončil minulý rok a já jenom každý den doufám, že tu záležitost za vedení naší Zbraslavi vyřeší svatý Petr a nebude pršet.

Děkuji mu předem ...

Š. Hamerský
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí