Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
pojisteni-aut.jpg, 10kB

Kalendář

2007-1
Info
Security services
Vážení občané,
s ohledem na narůstající kriminalitu v našem městě si Vám dovolujeme představit soukromou bezpečnostní službu, která byla založena začátkem roku 2007 za účelem bezpečnosti a zamezení ztrát na majetku nejen v nové výstavbě bytů v lokalitě Zahradní Čtvrť na Zbraslavi. Naše firma působí nejen na území hlavního města Prahy, ale také lokalit Praha - Západ a v rámci možností i
po Středních Čechách.
Hlavním zaměřením naší bezpečnostní služby je fyzická ostraha osob a majetku. Poskytujeme strážní službu při ochraně majetku
na veřejně přístupných místech nebo provozovnách pro styk se zákazníky, v místech veřejně nepřístupných, specializujeme se také na ochranu kamionové přepravy a máme zkušenosti se zajišťováním pořádkové služby kulturních, sportovních a společenských akcí.
Naše firma disponuje také zásahovou výjezdovou skupinou pro oblast Praha a Střední Čechy.

Jsme věrni tradici, kterou je profesionální kvalitní práce, individuální přístup k zákazníkovi, rychlost a spolehlivost v řešení problému.
V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-mail: sustkova.security@seznam.cz, d.security@seznam.cz nebo volejte na tel. čísla: +420 731 266 433, +420 732 863 516, +420 737 667 022.

S přátelským pozdravem
Pavla Šustková
majitelka SBS

http://www.security-services.wbs.cz
Praha 5 - Zbraslav
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí