Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
antik.jpg, 12kB

Kalendář

2008-0
Info
Den otevřených dveří v anglické školce
Lenka Fořtová
Poslední dva měsíce v naší školce byly asi tak stejně pestré jako kterékoli dva měsíce kdykoli dříve. A asi tak stejně jako budou barevné i kterékoli dva další. Posuďte sami.
Na svátek sv. Valentýna s námi rodiče našich dětí trávili ve školce dopoledne a pracovali s dětmi ve třídách. Na začátku března vyráběly děti ptačí budky na zahradu. Každá třída má teď jednu krásně barevnou budku připravenou k uhnízdění. Předškolní děti podnikly výlet do Muzea hraček. Při Dni s prarodiči nám bylo veselo a děti byly moc pyšné na výrobky, které vytvořily spolu se svojí babičkou či dědečkem.
Před Velikonocemi jsme již tradičně pořádali Easter Egg Hunt – hledání vajíček. V anglofonních zemích totiž velikonoční zajíček schovává dětem velikonoční vajíčka a jiné dobroty po zahradě – a letos se opět zatoulal až k nám! Už týden je naše školka plná dinosaurů. Ve středu se chystáme si je prohlédnout v Národním muzeu!
Chcete se do naší školky přijít podívat? Využijte toho, že tento čtvrtek 10. dubna máme dveře dokořán!
Můžete shlédnout náš ranní kroužek, přidat se k některému z projektů, vyptat se nás na vše, co Vás zajímá, přivést své známé, vyzkoušet, jak by se Vašim dětem s námi líbilo.
Den otevřených dveří, 10. dubna, 9 – 16 hodin, FlowerGarten, www.flowergarten.cz
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí