Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
husqvarna.jpg, 8,1kB

Kalendář

2008-0
Článek

3x1 je méně než 2x2

Dobrý den,
na stanovišti odpadu na křižovatce ulic Za Opusem, Vilímkova, Fuchsova a Na Vrškách je pouze JEDEN kontejner na plast. Podle údajů na oficiálních stránkách radnice je uvedeno, že tam stojí DVA:

číslo katastr stanoviště sklo papír plasty nápoj.kartony
3016006 Zbraslav Na Vrškách u bývalé samoobsluhy 1 2 2 1
http://www.zbraslav.advice.cz/co-se-prave-deje/informace-omh/seznam-sbernych-mist-separovaneho-odpadu.html

Šel jsem dnes 12.5.2008 v 19h vyhodit plastový odpad a stálo mě to mnoho sil (nacpat odpadky do jediného kontejneru). Na tomto stanovišti byla navýšena frekvence svozu odpadu, ale zmizel jeden kontejner. Situace se tedy zhoršila. Dříve se DVA kontejnery vyvážely DVAKRÁT týdně = 4 jednotky/týden. Dnes se vyváží JEDEN kontejner TŘIKRÁT týdně = 3 jednotky/týden.

Na základě požadavku Odboru místního hospodářství ÚMČ Praha - Zbraslav byla Magistrátem hl.m.Prahy navýšena frekvence svozu separovaného plastu a papíru na některých stanovištích v MČ Praha - Zbraslav a to z 2x na 3x týdně

Č.stan. Místo
6 Na Vrškách
http://www.zbraslav.advice.cz/co-se-prave-deje/informace-omh/navyseni-frekvence-vyvazeni-kontejneru-na-plast-a-papir.html

Věřím, že Zbraslav NEPLATÍ

za vývoz neexistujícího kontejneru. Očekávám lepší řešení této problematiky. K odpovědi na můj mail přidejte postup policie, která řeší ztrátu kontejneru. Jinak to nahlásím sám.

Mějte se barevně!

Jindřich Špaček

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí