Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
kotva.jpg, 11kB

Kalendář

2008-0
Článek

Radotínská neckyáda

Pilotní ročník Radotínské Neckyády, soutěže ve splavování Berounky na netradičních plavidlech, se uskuteční 21. června 2008. Jde o další pořad z projektu kulturně společenských akcí „Radotínské Pábení“, jehož organizátorem je Městská část Praha 16. Spoluorganizátorem neckyády je Vodácký oddíl Radotín.

„Netradiční soutěže ve splavování Berounky se u nás v Radotíně může zúčastnit každý, komu nechybí odvaha, patřičná dávka humoru a recese, a na start dorazí s improvizovaným, amatérsky vyrobeným prostředkem zkonstruovaným pro splavení řeky Berounky,“ vábí k účasti radotínský starosta Karel Hanzlík.

Start soutěže je v radotínských „říčních lázních“, cílový prostor pak v oblasti Šárova kola. Hodnotit se bude nejen umělecký dojem plavidla, ale i jeho technická hodnota. Akce bude zahájena ve 13 hodin prezentací a přípravou plavidel, vlastní závod bude odstartován sjezdem prvního plavidla v 15 hodin. Součástí akce bude doprovodný a večerní program (vystoupení country a folkových kapel, společná prohlídka fotografií a videozáznamu ze závodu, atd.).

Závazné přihlášky je třeba zaslat na e-mailovou adresu: miloslava.cerna@p16.mepnet.cz nebo milan.bouzek@p16.mepnet.cz nejpozději do 6. června 2008. Případné dotazy je možno směrovat na Ing. Milana Bouzka, tel.: 234 128 101.

Tiskovou zprávu naleznete i na oficiálních webových stránkách Městské části Praha 16 www.mcpraha16.cz.

Radotín, 19.5.2008

Za správnost:
Jana Černá, DiS.
tel.: 234 128 201
e-mail: jana.cerna@p16.mepnet.cz

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí