Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
ucto.jpg, 9,7kB

Kalendář

2003-0
Info
Rada schválila pro městské části postižené povodněmi druhou zálohu na dotaci 7.2.2003

Městská rada dnes schválila převedení nevyčerpaných finančních prostředků státní dotace Ministerstva pro místní rozvoj na obnovu bytového fondu k použití v rozpočtu letošním.


Jde o 97 mil. Kč a rozdělení prostředků této neinvestiční dotace městským částem bude předloženo ke schválení zastupitelstvu Prahy dne 27.2.2003. A poté budou peníze rozděleny městským částem postiženým povodní.


Pravidla pro poskytování finančních prostředků z povodňového fondu hl.m. Prahy schválila městská rada 28.1.2003 byla schválena společně s návrhem smlouvy, kterou budou se žadateli o dotaci uzavírat městské části. Dne 30.1.2003 už byly městským částem také rozeslány pokyny k zajištění tohoto úkolu a tabulka dle jednotlivých žadatelů (registračních karet), pro které již byla dotace schválena.


Aby městské části nemusely čekat na rozdělení státní dotace, jejíž přidělení je administrativně náročné, schválila už také městská rada postup, kdy městské části dostanou zálohu na tuto dotaci z rozpočtu Prahy. A 4.února 4.2.2003 rada schválila poukázání první zálohy této neinvestiční dotace ve výši 48 500 tis Kč. Na dnešním zasedání potom rada schválila poskytnutí druhé zálohy 48 500 tis. Kč městským částem.
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí