Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
drogerie.jpg, 10kB

Kalendář

2008-1
Info
9 let výročí
Jaroslav Pavlíček
Je to 9 let, co se na internetové adrese www.zbraslav.cz objevily žluté stránky o Zbraslavi. Postupný vývoj do dnešní podoby je možné vidět v archivu.
Web stále provozuji jako koníček ve svém volném čase, kterého je někdy více, někdy méně. Snažím se o politickou nezávislost a minimální cenzuru, což se projevuje tím, že se tu v diskuzích skoro pořád jen nadává na adresu vedení obce bez ohledu na to, kdo tam právě sedí.
Mám radost, že poslední dobou přichází na redakční email víc a víc textů a oznámení k publikaci, takže něco vlastního píšu jen sporadicky. Také zájem o reklamu potěší, protože z toho je portál živ. Díky tomu se v poslední době daří financovat větší počet SMS zpráv s upozorněním na konání kulturních a sportovních akcí.
O plánech do budoucna se snáž píše než se realizují, takže jen skromně - prioritou je přechod na nový redakční systém (současný původní z r. 2000 už fakt nestačí) s grafickým redesign (žlutá a barevné kuličky ale zůstanou), předělání struktury tak, aby některé věci byly viditelnější (zejména sekce o místních názvech zůstává stranou pozornosti), nová fotogalerie a tak.
Děkuji všem návštěvníkům za návštěvnost, kterou web má, všem dopisovatelům za příspěvky, co posíláte, a samozřejmě všem inzerentům, kteří zde inzerujete.
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí