Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
ucto.jpg, 9,7kB

Kalendář

2008-1
Článek

ZDRAVOTNÍ STŘEDISKO PRAHA 5 – ZBRASLAV

ul. Žitavského 497
156 00 Praha 5 – Zbraslav

Dobrý den všem,

Už jsem se Vám rozhodla napsat o, dle mého názoru, velice důležitým tématem pro nás pro všechny, o ZDRAVOTNÍM STŘEDISKU NA ZBRASLAVI.

Nejsem přesvědčena o kvalitě budovy, která by měla odpovídat stavu zdravotnického zařízení, jak zvenku, tak zevnitř.

Dále mě také trápí lékaři, kteří tu jsou desítky let, jak zubaři, praktičtí lékaři, atp. O tyto dva druhy zdravotnictví jde hlavně, není-liž pravda? Zubařky jsou nekvalifikované, díky nim jsem o prázdninách dala za zuby u jiné profesionální zubní lékařky přes 20tis.Kč, a to vše díky špatné zubní lékařce, od dětství /ZŠ/.A nikdo mi nic nezaplatí, a tato zubařka „ošetřuje“ dále...Ale to není jen jedna, vystřídali se na mém vyšetřování 2 ze střediska, a ani jedna mi neřekla to co má nová zubní lékařka. ZUBY SAKRA POTŘEBUJEME, TŘETÍ NÁM NENAROSTOU!!!

Ještě podotknu, že chodím na pravidelné prohlídky jednou za čtvrt roku, nikoli jednou za půl roku či ročně, jak to naše paní zubařky doporučují, i přes mé pravidelné a časté návštěvy zubařek, jsem dopadla katastrofálně – pracovní neschopnost, bolesti celé pusy, bolesti hlavy, a také peněženka..Např. rada od jedné zubařky ze střediska – „ Bolí vás zub? Tak si jej namažte zubní pastu“, to byla odpověď paní zubařky ze střediska, na mou bolest zubu - sedmičky vlevo,se kterou jsem tam chodila cca půl roku . Vždy jsem byla řádně objednaná, ale vždy jsem čekala v čekárně cca 2,5hod. než jsem přišla na řadu. Nechápu proč objednávají na čas, když to stejně neplatí!!! (to se netýká jen zubních lékařů, ale všech, kteří požadují, aby se pacient objednal). A ještě chce 30Kč poplatek, za co? Za tu „super“ radu?

To mě už naštvalo, tak jsem našla nynější zubní lékařku, která na Zbraslavi není, je v Dejvicích.

Dále praktičtí lékaři – je jich skutečně málo na Zbraslavi (přitom se Zbraslav hojně rozrůstá o nové obyvatele), navíc neberou nové pacienty, což je děsivý a veliký problém, není-liž pravda? A dle mého názoru nejsou seznamováni s „novinkami v medicíně“(proškolení), což je též veliká potíž. Skoro se člověk bojí jít ke svému doktoru, přitom mu ještě zaplatí 30Kč ze svého, právě jemu...

Neštve Vás to také? Napište svůj názor na Zdravotní středisko, zubní lékaře a praktické lékaře na Zbraslavi.Děkuji.

(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí