Radnice MČ Zbraslav Zbraslav.Info Zbraslavské noviny Historie Zbraslavi
Zbraslav.InfoAktuálně

Pište nám o tom, co se děje ve Vašem okolí a co Vás zajímá
caklub.jpg, 12kB

Kalendář

2009-0
Info
Prohlášení
Aleš Háněl
Vážení kolegové,
rádi bychom Vás informovali o situaci a činnosti výboru pro Medic Centrum. Výbor na základě usnesení zastupitelstva intenzívně pracoval na projektu vybudování domu, který by zastřešil hlavní části lékařské péče na Zbraslavi. Zároveň s tím se řešily i otázky celkové situace a prostorového umístění zdravotních ordinací. Proběhlo několik jednání s lékaři, zástupci ministerstva a dalšími zainteresovanými institucemi s cílem zajistit dostatečné pokrytí lékařské péče. Vzhledem k nejisté situaci se potvrdilo, že v současnosti je vybudování nového objektu pro zdravotní péčí je jediné dlouhodobě funkční a stálé řešení.
Výbor po mnoha jednáních s odborníky připravil výběrové řízení na managera projektu včetně specifikace dalších kroků potřebných k vybudování objektu a jeho dalšího provozu. Tento návrh byl koncem roku 2008 předán radě. Bohužel ta již na výsledky výboru nenavázala a žádné další kroky od té doby nebyly podniknuty.
Vzhledem k této situaci jsme se rozhodli, již nadále neplýtvat našimi silami a silami dalších a na činnost ve výboru rezignovat. Případně navrhujeme zrušení tohoto výboru.
Přestože nás to mrzí a považujeme situaci se zdravotnictvím na Zbraslavi za vážnou, nemůže jako členové výboru již za ni nést zodpovědnost.

Roman Dostál - předseda
Aleš Háněl – člen výboru
(c) Jaroslav Pavlíčekhttp://Zbraslav.Info - soukromý informační server o městské části Praha - Zbraslav a okolí